Kuchnia Aurora 148 VL

Opis:
Szczegóły, które pokazują różnicę ...

Kuchnia na drewno Aurora jest urządzeniem niezwykłym, skierowanym przede wszystkim do osób, które uważają, iż tradycyjne wnętrza mają niepowtarzalny klimat. Dzięki ręcznie malowanym kaflom mają Państwo pewność, iż urządzenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Piękne kwiatowe wzory ozdobią każde mieszkanie. Idealnie wpasują się w rustykalne wnętrze; doskonale pasują do drewnianych wykończeń.

Elegancji dodają uchwyty i solidne poręcze w całości wykonane z mosiądzu, wysoki poziom wykonania detali gwarantowany jest przez zaawansowaną technologię Firmy Lincar. Aurora jest to kuchnia, która sprawdzi się jako urządzenie do gotowania i ogrzewania, a jej walory estetyczne, dzięki wielkiej dbałości o szczegóły stworzą niebanalne wnętrze.

Kuchnia na drewno Aurora 148 VL występuje w czterech wersjach wykończenia, posiada górny lub tylny wylot spalin. Urządzenie po za tym zostało wyposażone w bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz (opcja), ruszt, popielnik, szyber, podświetlenie piekarnika. Całości dopełnia bardzo obszerna dolna szuflada, która może służyć jako pojemnik na drewno, naczynia lub garnki.

Kuchnia Aurora 148 VL spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, tym samym uzyskała certyfikaty zgodnie z europejskimi przepisami.

Dostępne modele:
  • Aurora 148VL - z przeszkleniem, ręcznie malowanymi kaflami ceramicznymi i wylotem spalin po prawej stronie.
Opcjonalne Akcesoria: Dostępne kolory kuchni:
Waza z chochlą Waza z chochlą
Patelnia
Bordeaux/Fucile Avorio/Beige Fucile/Ollare Marrone/Beige
Dane techniczne:
Moc nominalna (kW)
8
Sprawność (%)
70,1
Możliwości grzewcze (m3)
200
Wysokość (mm)
850
Szerokość (mm)
980
Głębokość (mm)
620
Średnica wylotu spalin (mm)
130
Sposób podłączenia
górny/prawy
Waga (kg)
160
Gwarancja
2 lata
Schemat techniczny: